CopyReloader
- Je to multiplatformový program na ktorom som pracoval dlho, ale stálo to za to :), Kedže je multiplatformový to znamená, že sa dá spustiť či uz na Windowse, Linux alebo Mac OS, pretože je písany v jazyku JAVA. Tak a teraz : Pri prvom spustený si program vytvorý subor config.yml. V ňom sa všetko nastavuje ako napr: jazyk, kľúč, časový interval, url link a link kde sa to ma uložiť . Po skontrolovaní configu sa hneď na to sťahuje Databáza z internetu. No a po týchto krokoch vám program vypíše, že súbor config.yml bol vytvorený a že treba zadať klúč .

CopyReloader

Bezpečnosť pred ukradnutým :
Pri kúpe tohto produktu zadáte vaš E-mail, na ktorý vám príde klúč, ten zadáte do config.yml . Každý 2týžden vám na e-mail odošlem klúč ktorý si budete musieť zadať do configu . Ak bude nová verzia programu, tak vám to program vypíše a hneď nato sa vypne, takže si budete musieť vždy stiahnuť najnovšiu verziu ktorú najdete na tejto stránke .

CopyReloader
10€Princíp: v configu nastavíte url link a cestu kde sa ma uložiť skopirovaný súbor. Každy x sec(Interval) sa zkopíruje url súbor(na internete) a uloží sa do priečinka kde ste si to nastavily. Interval je v sekundách takže ak je zadané 10 ...(=> čiže 10 sekúnd).. alebo ak chcete každu hodinu tak 3600(=> 1hodina) .

Predobjednávky mi píšte na môj e-mail: marco.bittner@bitee.eu!